Robert HoffmanX

Robert James Hoffman III

7,5
978 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Hoffman

można mówić i pisać różne rzeczy dla jednych jest SUPER PRZYSTOJNY dla innych nie ( nie wiem jak tak może być bo śliczny jest przecież:)..)
w każdym bądź razie jedno jest pewne JEST GENIALNYM TANCERZEM kto widział STEP UP 2 I filmiki z nim na you tobe to wie jakie cuda potrafi robić ŚWIETNIE GRA W FILMACH to prawda ale ROBERT HOFFMAN to przede wszystkim tancerz i nikt kto zna się na tańcu bądź po prostu lubi oglądać jak ON i inni to robią nie zarzuci mu sztuczności
BO W TAŃCU JEST PRAWDZIWY NIKOGO NIE GRA i za to SZACUNEK----:)
pozdrawiam WSZYSTKICH WIELBICIELI JEGO TALENTU
i urody też bo JEST PRZYSTOJNY dla mnie jest :)

tessa77_90

O tak, nie da się zaprzeczyć. Jest NIESAMOWITYM tancerzem - to co pokazał w Step Up 2 to tylko część jego umiejętności. I co by nie mówić - jest bardzo przystojny i fajnie się go ogląda. Jeśli chodzi o aktorstwo- jak dla mnie jest całkiem dobrze. Co prawda do tej pory widziałam tylko 2 filmy z jego udziałem <StepUp2 i Ona to on> ale oceniam go jak najbardziej pozytywnie.

niupek

te stopklatki w step up 2, zatrzymywanie się w pół ruchu ... kuuurcze, zajebiście się rusza

tessa77_90

rzeczywiscie jest genialnym tancerzem :)) we finale ''step up2' jest rewelacyjny . aktorem zreszta tez jest nie zlym :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones