Briana Evigan

Briana Barbara-Jane Evigan

7,7
1 853 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Briana Evigan
AnnBennington

Tak to ona zagrała w Numb. Sama doszłam do tego dopiero dzisiaj gdy oglądałam MTV i natrafiłam na program o LP ale to na 100% ona.

StoryOfTheYear

Mi się też tak wydaje. To najprawdopodobniej ona.

lullamon

Ja cie kręce:D właśnie weszłam na jej forum z zadaniem tego samego pytania:D a tu proszę, dowiedziałam się od razu;]

pzdr.

AnnBennington

heheh przed chwila tak se teledysk ogladalam i też tak stwierdziłam ze to ona xDDDDD

uffo4

Oj ludzie... przecież wystarczy ciekawostki przeczytać... Tam nawet 2 razy napisali, że grała w Numb ;p

Edysik

hehe dajcie link do teledysku bo nigdzie nie mogę znaleźć :D

mateuszp256

http://piotrek95.wrzuta.pl/film/y7CswurSpZ/linkin_park_-_numb

AnnBennington

a wiecie może czy w tym teledysku to sa to jakieś fragmenty filmu?? Czy zostały one specjalnie nagrane tylko do teledysku?

skwaros

o jaki film ci chodzi ? pewnie o step up 2 - ale teledysk był nagrywany w 2003r a film jest dopiero z 2008 :)

kaskoo3

nie, chodzi jej o sam teledysk czy tam sa jakies watki z innego filmu ;)
na wikipedii też pisało ze to ona ;d

Ealiser

to jest po prostu teledysk z jej udziałem :)

kaskoo3

chodzi mi o ten teledysk w którym ona grała, są w nim tak jakby fragmenty jakiegoś filmu z jej udziałem i chciałem sie dowiedzieć czy sa to fragmenty może z jakiegoś filmu?

skwaros

a wiecie co za laska jest w teledysku LP- Crawling ?;>

skwaros

Nie. W Linkin Park- Numb to nie są urywki z filmu jakiegoś tylko sceny nagrane specjalnie do teledysku. Tu chodzi o to, że dziewczyna jest odrzucana i czuje się jak pod presją. Jest taką sztywna marionetką. I o tym mniej więcej śpiewa zespół :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones