Adam Sevani

Adam Manucharian

8,8
3 192 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Sevani

61 miejsce w rankingu aktorów. Moja wiara w ludzi i ten portal przestaje istnieć. Może znajdzie się
jakaś mądra i znająca się na aktorstwie osoba (których jest tu wielu), która mi to wyjaśni ?

rusek125

Też nie mogę zrozumieć takich fenomenów... Związany tylko z jedną serią filmów, a tak wysoko. Pocieszające (raczej nie dla niego) jest to, że spadł już na 112 miejsce. Jak dla mnie aktor tego typu powinien być niżej... Owszem, potrafi tańczyć i gra aktorska nie wychodzi mu aż tak dobrze, ale.. No, proszę, bez przesady z tą nastoletnią miłością do niego. :)

rusek125

raczej oceniaja jego zdolnosci taneczne niz aktorskie - swoja droga nic do niego nie mam ale ogladajac wiekszosc jego klipow tanecznych czy walk na youtube stwierdzam ze jak na tancerza jest cholernie powtarzalny - ale to tylko moja teoria

rusek125

Za parę lat wszyscy o nim zapomną. I to tyle z jego "wielkiej kariery".

rusek125

Widocznie wszyscy tu komentujący nie rozumiecie pewnego faktu.... Adam jest znany z serii filmów Step Up i za to zapewne jest oceniany, i jak na resztę aktorów występujących tam aktorów, gra bardzo dobrze. Tak czy inaczej - Oceny ma za swoją niepowtarzalność i umiejętności. Więc nie wiem skąd te zdziwienie . . .

rusek125

Oceniane są jego role w filmie. Występował w takich, a nie innych i tam sprawdził się znakomicie tanecznie. Więc stąd wysokie oceny. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones