Adam Sevani

Adam Manucharian

8,8
3 190 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Sevani

Jaki on jest super! Może nie za ładny, ale nawet OK! :) Bardzo podoba mi się scena gdy tańczy na schodach w "Step up 2"! ^_^ Mam nadzieję, że zagra jeszcze w wielu filmach!

reda_3

Jego postać w Step up 2 była bardzo sympatyczna :) A scena na schodach jak tańczył do 'The way I am' też mi się podobała. Ogólnie jego postać wnosiła śmiesznego klimatu do filmu. Najlepsze było to jak paradował w babcinych ciuszkach, jak kręcili klip na YouTube :) hehe
Pozdrawiam

agusiek303

jestem w szoku, dla mnie był najfajniejszy w step upie. gra też bardzo fajnie, a tu na koncie tylko ten jeden film? mam nadzieję, że się jeszcze pojawi

karina87

Na pewno się pojawi...przecież ma dopiero 15 lat!! Rzeczywiście, był najlepszy z całego filmu. ;P

reda_3

15 lat?! OMG to młodzian jeszcze. A filmie wygladał na starszego. To mnie zdziwiłaś :)

agusiek303

No, ja też byłam zaskoczona! Urodził się 29 czerwca 1993r.! :P

Jakby ktoś nie wierzył:
http://imdb.com/name/nm2735044/

reda_3

no rzeczywiście ;) Ale z całą pewnością wygląda na starszego,a do tego bardzo fajnie tańczy jak na ten wiek :)

agusiek303

Wygląda na 16lat. :P Fajnie to mało powiedziane! On cudownie tańczy! Haha. ;P

reda_3

:):)

<za krótki>
<za krótki>
<za krótki>

reda_3

świetny, boski... łoś... :**

Tena

ma taką fajną wadę wymowy, no może nie wadę, ale tak cedzi słowa :D
i po prostu uwielbiam jak opowiada Andie o Sophie i mówi coś takiego "...wygrywa wszytskie konkursy ale przegrała ten najważniejszy o serce Chase'a"... tak słodko to wymawia ;)
i oczywiście super tańczy ;) a tak wogóle oglądałam jakieś filmiki itp. i to jest chyba jakiś kumpel Roberta Hofmana, który zresztą namówił go dot ego filmu :)

karina87

Hyhy. Trochę sie sepleni. :P Ale jest super! :D

reda_3

na wikipedi pisza ze w 1992 się urodził...

zgadzam sie - najsympatyczniejsza postac w step up 2 :) i swietnie tańczył :)

anna__molly

"Smakuje jak cukierki na Boże Narodzenie..." xD

Ulufful

"... ale przegrała najważniejszy... o serce chase'a" :D

karina87

http://pl.youtube.com/watch?v=hRczs-3k1vs
Tutaj tańczy z moim ukochanym Robertem. xD

BubbleAngie

hehe, a ja właśnie chciałam to wkleić
filmik rewelacyjny
tak w ogóle to było jakieś 2 lata temu, więc Sevani miał coś z 13 :P
polecam jak i koleżanka przede mną :)

reda_3

Też uważam ,że zajebisty!!!!! A jak zobaczyłam THE BIGGEST ON-LINE BATLLE to stwierdziłam , że jest boski, Jakieś głupkowate Mandy i Miley nie mają sznas przy ACDC.:D:D

użytkownik usunięty
aluska

Według mnie Miley jest bardziej utalentowana.
Oczywiście aktorsko, bo tańca Miley nie można porównywać do tego co wyczynia Adam. ^^
Po prostu na youtube napatrzeć się nie mogę. Świetnie tańczy.

reda_3

Adam jest boski. I trochę nie rozumiem, bo on grał w 2006 roku w serialu TV "Fly kidz". A na filmwebie go nie ma. Tak samo na youtubie jest filmik z jakiegoś filmu z Adamem. A co do tańca- to nie ma sobie równych. Od dziecka super tańczy...

reda_3

I według mnie to też najlepsza postać w Step Up 2 ;) Bardzo bardzo sympatyczny ;D hehe

reda_3

Zgadam się, bez niego StepUp2 nie byłoby takie fajne ;p
Ma fajne włosy, cudowne ramiona <3 i przede wszystkim światnie tańczy!

reda_3

Świetna postać w Step Up 2. Rewelacyjnie tańczy! Powinni go brać częściej
do takich filmów :)

reda_3

nie mów, ze nie ładny, bo mnie się podoba ;p

użytkownik usunięty
LoveLucas9613

Mi tez. :) Bardzo.

użytkownik usunięty
reda_3

Nie za ładny ?Moim zdaniem jest słodziutki. :)
I świetnie zagrał w "Step Up 3-D". ;D

użytkownik usunięty

jest uroczy i slodki. ^^

reda_3

nie za ładny!? ludzie, on jest śliczny :D nietuzinkowy i zdecydowanie ma to coś w sobie. no i oczywiście świetnie tańczy!

margalit

kocham go <3333

użytkownik usunięty
nataliaszczepanek1996

ja tez. <3333

i ja tez;)

reda_3

Noo Ja też go " <3 " i mam takze nadzieje ze Jego taneczno-filmowa sława będzie większa!!!!

reda_3

ja go uwielbiam :* :* :* mój tata mówi że ma dziwne zęby ale ja uważam że jest słodki

użytkownik usunięty
zuza26

moja mama mowi ze Adam wyglada jak malpa i nie rozumie mojego zafascynowania nim. ;D

A moii rodzice tak jak Ja go lubią.
Najbardziej w oko wpadł tacie, mówi że on jest niesamowity i ze to "Drugi Jackson" :D

użytkownik usunięty
Tella

tak samo jak mojemu tacie. :D. Mojej mamie najbardziej sie podobal ten co sie poruszal jak robot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones