Adam Sevani

Adam Manucharian

8,8
3 192 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Sevani

UWIELBIAM GO !!
Jest wspanialy. Jestem pod duzym wrazeniem jego osoby, swietnie gra, przecudnie tanczy. Rewelacja ! Tylko, dlaczego zagral dopiero w 3 filmach ?

użytkownik usunięty
pauliinkaa27

On jest bardziej tancerzem niz aktorem. Ale moze beda nastepne czesci STEP UP. :). I moze w nich wystapi.

O mam wielką nadzieję że tak bo naprawdę go polubiłam za te role w Step up'ach. Świetnie gra i tańczy, czego więcej można chcieć?

Ja mam nadzieję, że zobaczymy go niedługo w jakiś innych produkcjach.. xDD

użytkownik usunięty
deedarcia

Noo. Ja takze. :D

pauliinkaa27

Mam nadzieje, ze pojawi sie w nastepnych czesciach o ile takowe beda. ;) Bez niego to juz nie bedzie tak fajnie. ;D

użytkownik usunięty
RapaNui_

Gdyby nie Adam Step Up 3 nie bylby taki fajny. Raczej przecietny. ;>
ale on jest genialny! :) Wciaz jestem podekscytowana jego tancem w kawiarni i w wodzie. :D haha.

Haha. Ja tak samo. Jego taniec w wodzie to poprostu mistrzostwo. ;D

RapaNui_

nie zapomianajcie o tańcu w parku, kiedy przez przypadek wdał się w "walkę" z Samurajami ;D, uwielbiam go <3, RapaNui_ dzięki za link do forum, pozdrawiam ;-)

nataliaszczepanek1996

A no właśnie. Tez był fajny. Ale czytałam, ze te wszystkie triki i sztuczki robił Kid David, a nie Adam. ;d No, ale pomijajac je taniec Adama też byl niezły. ;)

RapaNui_

Yhhh,kocham GO!. <3

nataliaszczepanek1996

jak mozna dac 10/10 dla kogos kto zagral w 3 filmach... I na dodatek nie jest zadnym aktorem?

pauliinkaa27

haha. On jest niesamowity! ;)
I okropnie słodki,można by go schrupać.

mrs robinson

urodą to on nie gardzi .. :) ale bardzo mi się podoba jego rola i on sam :) tańczy genialnie :D

użytkownik usunięty
Step_Up_123

nie grzeszy* jak coś ; )

pauliinkaa27

On jest świetnym tancerzem i aktorem :) Kocham go <3 Ciekawe czy będą kolejne części Step Up :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones