Adam Sevani

Adam Manucharian

8,8
3 192 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Sevani

Jeśli mam być szczera, to byłam bardzo pozytywnie zaskoczona jego tańcem na początku Step Up 3D. Nie pokazał w dwójce swoich umiejętności jak widać, bo dziś w kinie zostałam przez niego powalona na łopatki. A do tego bardzo uroczy aktor, nadaje filmom miły akcent. 9 Ode mnie :)

użytkownik usunięty
Eti

Ja takze bylam w szoku. ;) Jego taniec to mistrzostwo! I pomyslec,ze ma tylko 18 lat. :)
On jest taki slodki... i te jego loczki. :D mniam.

Ide jeszcze raz do kina,by go zobaczyc. :)

Zgadzam się z tobą rumianeslowa !!! Taniec boski,wygląd boski,gra aktorska boska wgl on jest the best!

on jest słodki ;) jak mi się podaoba :) zakochać się i umrzeć :*:*:*:*

Eti

kocham go, jest swietny
swietnie tanczy, wyglada i po prostu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
bella3

Nooo. :P Moose jest najlepszy. :P ach....

użytkownik usunięty

I jak tutaj mozna go nie kochac? :F On jest taki kochany. ;***

Tańczy przezajebiście, a do tego jest słodki.;d

użytkownik usunięty
CookiexJar

Yhm. ^^. achh...

On jest poprostu cudowny . . .
dlaczego tacy są tylko w U.S.A ???
Kocham go !!! <3

użytkownik usunięty
rudzia2401

Ja takze go kocham. ; * szkoda,ze takich nie ma w Polsce. :(

E... Byłam tancerką i mogę Was zapewnić że bardzo podobni chłopacy są też w Polsce

użytkownik usunięty
Eti

W mojej szkole jest chlopak podobny do niego,tez ma ciemne, krecone wlosy. Ciagle sie do mnie zaleca,ale niestety strasznie przeklina i pali. Nie jest tak symaptyczny jak Moose i inteligentny. :/

użytkownik usunięty

No i oczywiscie nie tanczy tak jak Moose. :D

użytkownik usunięty

zar rozpala moje cialo,gdy patrze na Adama. <3

chyba umrę, jeżeli go jeszcze raz nie zobaczę <3333

użytkownik usunięty
nataliaszczepanek1996

ja dzisiaj go widzialam w filmie po raz drugi. :F ach,och,ech...... <zakochany> .

Eti

Muszę powiedzieć, że w Polsce raczej z takimi fajnymi kolesiami jak on to się jeszcze nie spotkałam xD

użytkownik usunięty
roxy4e4

Ja tez nie. XD sami idioci w tej Polsce. I do tego przecietni . ;/

Eti

Według mnie najlepiej zatańczył w "Step up 3" wtedy co się spóźnił bo pisał test w tej wodzie i w ogóle boski był;D

użytkownik usunięty
natalia3112

:D to bylo swietne!

natalia3112

natalia3112: moose pisał test w wodzie?;p nie no żart wiem o co chodzi;) film jest naj:) najlepszy z 3 czesci, bo reszta była nudna;/

użytkownik usunięty
tenczowakredka

Popieram ;) . .......

cze, napalone dziewczyny! rzeczywiscie taniec moose'a na pocztaku filmu byl mega. tylko tak sie sklada, ze on mial dublera.wszystkie akrobacje za niego wykonywal bboy Kid David- znany amerykanski tancerz. nie wierzycie, sprawdzcie ;)

użytkownik usunięty
Mankowskee

Moze. Ale to jak tanczyl w wodzie... nie powiesz mi chyba,ze mial dublera.

Jak tanczył w wodzie na 100% nie miał dublera. ;D Podziwiam Go. Jest napawde niesamowity. I uwierzyc, ze ma tylko 18 lat. To ciekawe co bedzie, kiedy bedzie starszy. ;) Moze nie jest za ładny, ale ma sympatyczna twarz, a gdy tanczy to poprostu . ''Eh. Ah. Uh. ''. ;) Taniec Go uatrakcyjnia. hah. Czy jakos tak. ;)

użytkownik usunięty
RapaNui_

Dla mnie jest bardzo przystojny. :F i podoba mi sie jego charakter,poczucie humoru. Kurcze,chcialabym miec takiego przyjaciela. Mozna z nim o wszystkim pogadac. :) .

Własnie dzisiaj byłam w kinie i musze powiedziec, ze faktycznie jest przystojny. <3 Tamta opinie wystawilam, po 2 czesci. Kurcze. On ma cos w sobie. <3 Nooo... Rajcuje mnie. haha. Ja chce Go wiecej w filmach. I najlepiej tanecznych. Ale inne tez moga byc. XD

użytkownik usunięty
RapaNui_

mam tak samo. :D

Mankowskee

A tak naprawdę gdzie to można sprawdzić, że miał dublera?bo ja szukałam i nigdzie nie znalazłam nic!Na YT są tylko domysły różnych ludzi. O ile mi wiadomo takie rzeczy powinny być umieszczone w obsadzie. A tam też nic nie ma. Nawet jest zaznaczony dubler Ricka Malambri a taki znany bboy by nie był?Zresztą po co zatrudniać kogoś znanego i nie umieścić go w obsadzie?! nawet słowem o nim nie wspomnieć?proszę o dowody

Eti

Ja mam tak samo jak ty, wiedziałam że fajnie tańczy, ale nie wiedziałam, że aż tak! xDD

deedarcia

wygląda jak pedzio

vega1337

nie ma jak konstruktywny koment XD Wyglada jak mlody chlopak. Normalny, fajny, troche chudy mlody chlopak. Pedzia chyba nie wdziales na oczy, czesto "pedzie" poza tym wygladaja bardziej jak hetero niz ci hetero, wiec bez takich prosze.

Eti

jest zajebisty <3

Judka393

ajj. <3 ;*

mrs robinson

<3 taniec na wodzie <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones