Adam Sevani

Adam Manucharian

8,8
3 192 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Sevani

Czy ktoś wie czemu Adam nie zagra głównej roli w Step Up Revolution tylko pośrednią.

piotrekstan

W Step Up 3 grał jedną z głównych ról i w drugiej części też grał jedną z ważniejszych ról teraz dali innych bohaterów..;D

SlimKasia

Bo tak...

SlimKasia

ale moim zdaniem to on jednak zasłużył na większą role

piotrekstan

nie, bo nie ma 1m,90cm i nie nadaje sie na głównego bohatera

megaxing

och straszne ...

piotrekstan

Słyszałem o roli drugoplanowej, ale jaka to jest pośrednia?

cav_filmaniak

no wiesz ja tak nazywam role które pokazują sie w filmie tylko na niecałe 2 minuty

piotrekstan

Odsyłam to słownika wyrazów obcych, bo wnioskuje, że nie masz pojęcia jakie to słowo ma znaczenie.

cav_filmaniak

jejku jakie to ma znaczenie czego ty sie czepiasz!?

piotrekstan

Raczej to rola trzecioplanowa. Wystąpił na samym końcu, powiedział parę słów i już. Tyle go było.

watermelooon

to rola epizodyczna. raz sie pojawił i juz. a szkoda;((

piotrekstan

bo grał w 2 i 3 znaczące role

piotrekstan

Bo Channing Tatum grał w pierwszej części główną rolę, a w drugiej pojawił się tylko na jeden taniec.

miglu149

a on grał w 2 i 3 prawie główne role ;d

Step_Up_123

Dlatego już wystarczy. I tak za dużo go było w myśl zasady "główny bohater w jednej części nie jest głównym bohaterem w innej".

Step_Up_123

Co nie znaczy, że go nie lubię. ;)

miglu149

Spoko ja go uwielbiam :))

piotrekstan

Bo głównym bohaterem w step up nie zostaje się przez umiejętności taneczne, tylko ze względu na klatę i ładną buzię<lol2> Jak się przyjrzymy to w 3 i 4 części bohaterowie jako tancerze są przeciętni (według mnie to ten z trzeciej to drewno i wogóle tańczyć nie umie). W you can dance możemy lepszych zobaczyć. Ale ważne, że mają się czym pochwalić jak koszulkę ściągną, heh... Tatuum i Hoffman są ładni, ale w tańcu wymiatają. Za dwóch kolejnych Moose musiał tańcem nadrabiać:P
A tak nawiasem mówiąc to gdyby nie Moose to Step Up 4 odpuściłoby sobie większość osób, więc trzeba mu było dać epizodzik i pokazać w zapowiedziach żeby publikę przyciągnąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones