PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436696}

Step Up 2

Step Up 2: The Streets
6,8 124 106
ocen
6,8 10 1 124106
4,0 8
ocen krytyków
Step Up 2
powrót do forum filmu Step Up 2

siostra ?

ocenił(a) film na 10

Czy główna bohaterka step up 2 to mała siostra Taylera , która tańczyła w ogrodzie w jedynce?
chodzi mi o to , że czy fabularnie podrosła ;)

użytkownik usunięty
adamp2009

Hej, nie. Siostra Tylera z ogrodu miała na imię Camille i występuje w 3 części jako przyjaciółka Moose'a, Andie z drugiej części to znajoma Tylera z sąsiedztwa, której w ogóle nie było w jedynce.

użytkownik usunięty
adamp2009

O tym, że nie jest to ta sama postać może świadczyć fakt, że matka bohaterki Step up 2 (Andie) zmarła gdy ta miała 16 lat i była wychowywana przez ciotkę, natomiast dziewczynka z ogrodu, przyrodnia siostra Tylera - Camille była z nim w rodzinie zastępczej będąc o wiele młodszą (w Step up 1 miała może z 8-9 lat). Mam nadzieję, że za bardzo nie zamieszałam, i że rozumiesz o co mi chodzi :) Pozdrawiam!

o a ja zawsze myslałam że to jego siostra tylko że jej imię zmienili. w klubie tyler mówił, że mama Andie opiekowała się nim tak jak teraz jej przyjaciółka (murzynka) opiekuje się nią (Andie). więc to tyler mógł być w rodzinie zastępczej u mamy Andie/Camille. teraz to ja mam nadzieję ze za bardzo nie namieszałam hehe ;) nie wiem jak to jest , twórcy drugiej części mogli to lepiej wyjaśnic w filmie albo po prostu nie zmieniać imenia (jeżeli Andie to jednak siostra tylera)... dobra nie ważne ;p

adamp2009

Ja się zastanawiałam czy to nie jest przypadkiem tak, że Andie to rodzona siostra Tylera z którą zostali rozdzieleni... Już sama nie wiem:/

użytkownik usunięty
keya108

Ja sądzę, że Camille i Tyler to rodzony brat i siostra ( oboje mają ojca w więzieniu i w rodzinie zastępczej opiekowali się sobą), wychowywali się natomiast w rodzinie zastępczej u matki Andie (o której nie było wzmianki w Step up 1) Natomiast po jej śmierci Andie została adoptowana przez ciotkę.. Spójrzcie też w obsadę: Alyson Stoner figuruje w jedynce i trójce jako Camile Gage (czyli rodzona siostra Tylera Gage'a) natomiast bohaterka grana w drugiej części przez Brianę Evigan nosi nazwisko Andie West.

Czy ja wiem. Kiedy ta mała pierwszy raz weszła do pokoju Tylera, powiedziała "Idziesz do więzienia? Mój tata siedzi w (...)" i nie brzmiało to, jakby był ich wspólnym.

użytkownik usunięty
Bernee

Z nazwiska wymienionego w obsadzie (Camille Gage) można jednak wnioskować, że byli rodzeństwem. Luki logiczne wynikają prawdopodobnie z tego, że filmy powstały w krótkim odstępie czasowym, a w fabule Step up 1 i2 ten czas był upłynął bardziej (Tyler był już po szkole), więc wydaje mi się że Alyson Stoner (Camille) wyglądała po prostu za młodo żeby zagrać w dwójce i "wymyślili" Andie żeby powiązać części ze sobą. Ale na pewno Andie nie była siostrą Tylera i na pewno to nie ta sama osoba co Camille z ogródka. Pozdrowienia :)

No cóż, przyznam, że nieźle zakręcili z tymi koligacjami, aż mnie samą to zaciekawiło. Prawdopodobnie masz tu rację. Również pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones