PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436696}

Step Up 2

Step Up 2: The Streets
6,8 124 106
ocen
6,8 10 1 124106
4,0 8
ocen krytyków
Step Up 2
powrót do forum filmu Step Up 2

pytanie do wszystkich

ocenił(a) film na 7

szukalam juz filmow o nastolatkach itd i powoli lista sie wyczerpuje. moze znacie jakies, ? od dramatow po komedie romantyczne. nie chodzi mi tu o filmy ktore sa podawane na kazdym forum czyli wredne dziewczyny, szansa na sukces, zakochana zlosnica, dziewczyny z druzyny, cala ona itd.. tzn chodzi mi o cos w tym klimacie ale moze spotkaliscie sie z jakimis mniej popularnymi ? ostatnio ogladalam " spadaj " i bardzo mi sie podobal. albo inny lekki film " magiczna kula " taki swiateczny przyjemny, z fajna obsada :P ( przez fajna nie mam na mysli wybitna tylko ot taka - Christina Millian czy w innych filmach jak " Spadaj " glowna bochaterka ladna z charakterem :P ) prosze podajcie jakies tytuly,m.in.
gimnastyka,
lyzwiarstwo,
inne sporty,
akcja rozgrywajaca sie w szkole,
taniec,
spiew,
trudna mlodziez,
problemy nastolatkow,
i wszelkie inne zwiazane z jakimis pasjami, obozami, konkursami, moze byc tez cos w rodzaju mlodzi gniewni itd itp moze znajdzie sie cos z kazdego rodzaju?
nie wazne czy bedzie to film ambitny czy lekki na sobotni wieczor.

i jeszcze jedno w filmie np " greta " mamy przyklad zbuntowanej dziewczyny ktora sie zakochuje i te sprawy, znalazloby sie cos w tym stylu ? zbuntowany nastolatek zakochuje sie w jakiejs dziewczynie albo odwrotnie. :) albo w Step Up 2 bogaty chlopak zakochuje sie w dziewczynie z nizszych swer, albo wiecie najfajniejszy chlopak w otoczeniu zakochuje sie w szarej myszce i odwrotnie itd
mam nadzieje ze nie namieszalam tak bardzo :)

jesli znacie tez jakis inny film innego gatunku ktory jest szczegolnie godny polecenia to prosze o tytul :) z gory dziekuje :)

ocenił(a) film na 9
merry_5

kopciuszek roztańczona historia z seleną gomez o lasce która niema kasy i kocha taniec,
chodzi do szkoły z przyrodnimi siostrami. któregos dnia do szzkoły przyjezdza gwiazda roka (andrew seeley).

ocenił(a) film na 9
angina

Polecam pięć dziewczyn z Teksasu - po poldku troche głupi tytuł ale polecam
jest to dramat o skandalicznym życiu kilku dziewczyn , które "tyranizują"
całą szkołę.

Z takich lżejszych to Dziewczyny z St.Trinian i Wild Child: Zbuntowana
Księżniczka i Akwamaryna

Filmy z Lindsay Lohan : tak jak już było wredne dziewczyny, a także
zakręcony piątek, wyznania małoletniej gwiazdy, twarda sztuka ( raczej nie
zalicza się już do nastoletnich, ale i tak fajne :)

Wieczny student - Śmieszne xd polecam

I to chyba narazie tyle :):)
Miłęgo oglądania :D

ocenił(a) film na 10
ImYourNightmare

ja polecam filmy z Hilary Duff, mimo, iż obrzucone tonami krytyki, mnie odpowiadają ;) to Historia Kopciuszka i Szansa na sukces
również filmy z Amandą Bynes: Czego pragnie dziewczyna, Ona to on, Sydney i siedmiu nieudaczników

merry_5

to ja przejrzałam moje filmy i zaproponuję następujące tytuły:

Ucieczka w milczenie /Speak (2004)
Nastolatki /She's Too Young (2004)
Trzynastka /Thirteen(2003)
Zbuntowana /Girlfight (2000)
Ghost World(2001)
Fish Tank(2009)
Ostatnie wyzwanie /Ahead of the Class(2005)
Wtajemniczenie /Foxfire (1996)
Rockersi z South Central /Wassup Rockers(2005)
Paranoid Park(2007)
Klasa (2008)
Nasza klasa (2007)
Szkolny chwyt /Half Nelson(2006)
Polytechnique(2009)
Pif-Paf! Jesteś trup! /Bang, Bang, You're Dead(2002)
Kidulthood(2006)
Adulthood(2008)
Wytańczyć marzenia /Take the Lead(2006)
Fame (2009)
Szczyt głodu /Hunger Point(2003)
Przyjaciółka na śmierć i życie /New Best Friend (2002)
Wielbicielka /Swimfan (2002)
Siła spokoju /Peaceful Warrior(2006)
Keith (2008)
Lepsze rzeczy do roboty /Better Things(2008)
Clueless(1995)
Plotka /Gossip (2000)
Lymelife(2008)
W rytmie Hip-hop'u (2001/2006)
4. piętro (2003)
Stań przy mnie /Stand by Me(1986)


mam nadzieję, że znajdziesz wśród nich coś co Cię zainteresuje, starałam się dobrać je na podstawie Twoich kryteriów i tym sposobem jeżeli przejrzysz o czym jest każdy z ww filmów, zobaczysz, że pasują one w mniejszym lub większym stopniu do tego czego szukasz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones