PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436696}

Step Up 2

Step Up 2: The Streets
6,8 124 106
ocen
6,8 10 1 124106
4,0 8
ocen krytyków
Step Up 2
powrót do forum filmu Step Up 2

dlaczego?

ocenił(a) film na 1

dlaczego to ma tak wysoką ocenę??? taki film to o dupe rozbic

ocenił(a) film na 2
sumolimpijczyk

Łahahahah, cóż za bogata metafora. Ale wiesz, się zgadzam, tylko , że reszta raczej nie bardzo. Sam wiesz, Bimber, Bimber, Bimber...

ocenił(a) film na 10
across the universe

Wydaje mi się że bJEBer nie ma tu nic do rzeczy, po za tym każdy ma inny gust, jednemu nie pasuje to, innemu tamto, trudno...

ocenił(a) film na 2
loveGDpcmcia

nie o to mi chodziło. po prostu taka epoka. :> tyle

ocenił(a) film na 4
across the universe

Pierwsza czesc byla smieszna, druga przynajmniej nie udawala dramatu.
Trudno nazwac to filmem przez wielkie F, ale jako produkt/rozrywka dla mlodego pokolenia, na pewno sprawuje sie lepiej niz poprzedni film. Chodzi o to, zeby bylo kolorowo, latwo i przyjemnie jak w teledysku dla 12 latkow i tak tez jest. Dalem 4/10, uwazam, ze to obiektywna ocena.
A dostaje wysokie oceny takze na IMDB, bo teraz mlodziez chce ogladac Taniec z Gwiazdami i reality show, wiec kino sie dopasowuje.

ocenił(a) film na 10
loveGDpcmcia

podzielam innym może podobać się co innego :) mi zresztą podoba się ten film i dobrze że ma taką średnią:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
complete

yy to było do mojej wypowiedzi czy do wypowiedzi ,,sumolimpijczyk'' ???? ;0

użytkownik usunięty
Step_Up_123

mi się zdaje ,że do sumolimpijczyk ;) ale film jest niezły ;) świetne układy taneczne, muzyka , obsada ( choc z jednym wyjątkiem : nie wiem jak wam ale mnie nie zachwyciła główna bohaterka ;) pozdro

ocenił(a) film na 10

racja , mnie również nie zachwyciła :)

ocenił(a) film na 10
Step_Up_123

Tak sorry pomyliło mi się to było do tego olimpijczyka ;p

ocenił(a) film na 10
complete

spoko :)

sumolimpijczyk

to ja juz wole zlotopolskich

ocenił(a) film na 10
użytkownik usunięty
ohpeggysue

dlaczego ? ;)

ocenił(a) film na 10
sumolimpijczyk

Macie wszyscy "MEGA" problemy... Podoba się czy nie podoba, kogo to obchodzi... wasze zdanie mnie tak obchodzi jak moje was, czyli WCALE ^^

Pozdro ^^

jarych33

Takie filmy nie ogląda się dla fabuły. Mi chodzi tylko o taniec i na tym się nie zawiodłam.

kosmity

Piekna odpowieć

użytkownik usunięty
kosmity

Brawa! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones