PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436696}

Step Up 2

Step Up 2: The Streets
6,8 124 106
ocen
6,8 10 1 124106
4,0 8
ocen krytyków
Step Up 2
powrót do forum filmu Step Up 2

Tytuł innego filmu

ocenił(a) film na 8

Jak nazywa się ten film w którym było dwóch braci zajmującymi się tańcem i młodszy brat został zamordowany przez co starszy trafia do innej szkoły i tam okazuje się że również tam tańczą i przyłancza się do nich ???

RokiCor

Stomp the Yard:)
Też dobry filmik;)ale moim zdaniem-step Up lepszy-choziaz zalezy od gustu:)

ziutek_2

Oba te filmy są bardzo dobre ale niestety nic nie przewyższy Toy Got Served to jest dopiero rewelacyjny filmik;))) Chociaż już się nie mogę doczekać 2 częsci Step up pozdrawiam;)

truskaweczka_92

Przepraszam mała pomyłka You Got Served tak chciałam napisać hehe

truskaweczka_92

naprawde wart obejrzenia??może znasz jeszcze coś godnego polecenia

ocenił(a) film na 8
ziutek_2

Dzięki. Tego szukałem :)











(za krótki)

RokiCor

ten filmik o tych braciach fakt swietny a step up nie powiem podoba mi sie chociaz musze powiedziec ze jak sie drugi raz oglada to czesc filmu jest zupelnie nudna ale koniec zarabisty mimo to i tak step up sie podoba :) pozdrowka

matii_poland_2

Nie ma sprawy;))) Film na prawde jest bajeczny i sie w nim zakochalam:D Zycze milego ogladania:) JAk wyczaje jeszcze jakis fajny filmik to dam znac buzki:*

RokiCor

Coś fajnego poza tym? Polecam:
<< Le defi
<< Save the last dance
<< Save the last dance 2
<< Honey
<< Dziewczyny z drużyny- All or nothing
<< Rize
<< Dogonić marzenia
<< Jump in! [podobno fajny]
<< Bring it on- In it ot win it [podobno fajny]
<< Czasem słońce, czasem deszcz
<< Feel the Noise
A jeśli chcesz więcej- pisz do mnie ;]

ocenił(a) film na 8
Zla_zawsze_bylam

Ściągałem "Stomp the yeard" ale przesłało mi inny znany film i trochę podobny , widziałem kiedyś urywki ale zapomniałem tytułu. Film zaczyna się pojedynkiem grup o kasę i jak kończą tańcować przychodzi taki dość przy sobie gość w kapeluszu. Po tej scenie dwóch tancerzy żucają sobie piłkę do kosza. Co to za tytół ???

ocenił(a) film na 5
RokiCor

Co do pilki to nic nie pamietam ale reszta opisu pasuje do poczatky You Got Served ;]

ocenił(a) film na 8
Calanthess

Tak to jest to :) Dzięki :)









za krótki


Zla_zawsze_bylam

"wytanczyc marzenia" nie dogonic (w oryg. "take the lead"), pod warunkiem ze chodzinam o ten sam film.

widzialem 1. czesc w rytmie hiphopu i stwierdzam, ze "ssie". glowna bohaterka brzydka:P, nie potrafila sie ruszac, duzo scen totalnie "lamerskich" (probuja tak na chama byc fajni, co niespecjalnie wychodzi). a i koncowy uklad sredniacki (widac, ze trudniejsze ruchy wykonuje ktos inny xD).

honey to tez straszna lipa, landrynkowe do bolu, nie da sie tego ogladac...

RokiCor

Stomp the yard a nie you got servet. moze ten sam motyw ale zobacz sobie ten co ci napisalem. film piwrwsza klasa!! polecam!!

ocenił(a) film na 8
Tkoczu6

Obejżałem już Stomp The Yard i stwierdzam że jakbym miał Stomp the yard porównać z You got servet to według mnie Stomp jest lepszy.

RokiCor

jest INNY. feeling przede wszystkim rozni te 2 filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones