PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436696}

Step Up 2

Step Up 2: The Streets
6,8 124 119
ocen
6,8 10 1 124119
4,0 8
ocen krytyków
Step Up 2
powrót do forum filmu Step Up 2

Po emisji pierwszej części TVN wyemitował dwójkę. Jedynka nieco mnie rozczarowała, dlatego do kontynuacji podszedłem sceptycznie. Chciałem po prostu odfajkować i mieć ten film z głowy. I pozytywnie się zaskoczyłem...
Nie oczekiwałem wyrafinowanej fabuły - nie w tego rodzaju filmie. Ale oglądało się go całkiem przyjemnie, bez zażenowania. Pierwsza część była zbyt grzeczna i poukładana, druga wręcz przeciwnie. Można by napisać tacy taneczni ”Szybcy i wściekli”. Oryginalny pomysł, bardzo ciekawe układy. W zachwyt nie wpadłem, niemniej jednak uważam, że to najciekawszy film o tańcu współczesnym, spośród tych, które do tej pory obejrzałem. 7/10

ocenił(a) film na 10
galladorn

Ja też kiedyś widziałem jedynkę, i ostatnio na TVN zobaczyłem ponownie jedynkę. Więc od razu poszukałem dwójki na necie i zaskoczył mnie ten film. Niedawno go widziałem a zdążyłem go już oglądnąć parę razy :D
Super aktorzy, niezłe układy fabuła też wporzo, teraz tylko czekam na trojkę i mam nadzieje że zobaczę tam większość bohaterów z dwójki ,a szczególnie Chase'a i Andie.

ocenił(a) film na 7
kaaaammiill

Atutem drugiej części był fakt, że nie była podobna do pierwszej. Być może w trzeciej twórcy filmu zaserwują widzom coś nowego. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones