PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436696}

Step Up 2

Step Up 2: The Streets
6,8 124 106
ocen
6,8 10 1 124106
4,0 8
ocen krytyków
Step Up 2
powrót do forum filmu Step Up 2

Kilka lat temu obejrzałem pewien film taneczny, który mi się spodobał, ale nie mogę się dowiedzieć, jak się nazywał. Opiszę krótko, jak go zapamiętałem:
Główna bohaterka, blondynka, przenosiła się ze szkoły do college'u i tam trafiła na wybitny zespół czirliderski. Odbył się casting i dostała się. Na castingu z ust jury padały słowa podsumowania: Ten? Zbyt gejowski. Odrzucamy... A ten? Za mało gejowski. Odrzucamy.
Później zaczynają się treningi. Owa blondynka poznaje jakąś koleżankę (chyba murzynkę). Po konflikcie w drużynie (konflikt z liderką), odchodzą od zespołu i zakładają swój własny (wydaje mi się, że brzmiała ona "Złote Pszczoły", aczkolwiek nie jestem pewien).
Jednak każdą uczelnię może reprezentować tylko jeden zespół na mistrzostwach. Zespoły czirliderskie muszą się zmierzyć, aby wyłonić tego, który pojedzie na mistrzostwa.
Ostatecznie, mimo wielu przeszkód, zwyciężają "Złote pszczoły".

Tyle zapamiętałem z tego filmu. Jeżeli ktokolwiek jest mi w stanie chociaż w przybliżeniu powiedzieć, chociaż w którym roku został wydany, byłbym bardzo wdzięczny.

dyguslav

obstawiam, że to którys z serii Dziewczyny z drużyny, wydaje mi się, że dwójka, ale ręki sobie uiąć nie daję;)

ocenił(a) film na 5
agatak90

Dzięki! Tak, to ten!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones