PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436696}

Step Up 2

Step Up 2: The Streets
6,8 124 083
oceny
6,8 10 1 124083
4,0 8
ocen krytyków
Step Up 2
powrót do forum filmu Step Up 2

Ktora czesc lepsza piszcie

ocenił(a) film na 6
siemka3

wszystkie są takie same, wystarczy obejrzeć jedną z 3 części i wiesz co jest w pozostałych nieogladanych

niemniej jedynka to było coś, mam tu na myśli tak duże zinteresowanie filmem o tańcu bo takowe powstawały już wcześniej ale tak wielkiego bum wokół nich nie było, dwójka jeszcze była ok... 3 żenada, 4 myślę że podobnie

btw. najlepsze z każdej części są dziewczyny grające główną postać kobiecą, ładne i nieźle się ruszają, to by było na tyle

siemka3

Zdecydowanie "Step Up 2" !!! Moim zdaniem pierwsza część była za nudna ;/

claudia120791

druga część najlepsza

ocenił(a) film na 8
claudia120791

Zupełnie się z Toba zgadzam ;)
Druga część wymiata. Pierwsza mnie jakoś nie zainteresowała, może dlatego że kręcą mnie takie nielegalne konkursy tańca jak w przypadku "Step Up 2 The Streets" :)
Zachęcam do obejrzenia.

claudia120791

Potwierdzam!!! Druga najlepsza!

ocenił(a) film na 9
siemka3

pierwsza też jest fajna, ale zdecydowanie DRUGA :)

ocenił(a) film na 6
wincio24

dziwne, myślałam, że jak wejdę to zobaczę same odpowiedzi, że pierwsza część - tak jak ja uważam, a tu zaskoczenie ;)

dittamercury

a no i tu się z tobą zgadzam. : )

nomeda

Też się dołączam ;)

ocenił(a) film na 7
dittamercury

1 i 2 czesc najlepsze poniewaz filmy posiadaja fabule .

siemka3

Pierwsza część zdecydowanie najfajniejsza.

ocenił(a) film na 10
nomeda

Druga Najlepsza

ocenił(a) film na 7
siemka3

pierwsza oczywiście

ocenił(a) film na 4
siemka3

No chyba żartujecie ;p dwójka zdecydowanie najgorsza.

użytkownik usunięty
siemka3

Jak dla mnie 1 część

ocenił(a) film na 6

Zdecydowanie 2. Ciekawsza i fajniejsi bohaterowie.

ocenił(a) film na 8
IKnowWhatYouAre

Dla mnie dwójka fajniejsza ( fabuła aktorzy itp ) aczkolwiek jedynka też mocna

siemka3

1 część najlepsza! :D

ocenił(a) film na 7
siemka3

Dla mnie najlepsza była część pierwsza. Przy oglądaniu drugiej części zasnęła ( co według mnie mówi samo za siebie). Trzecia część była dość fajna, a na temat czwartej części się nie wypowiadam bo jej nie obejrzałam.

balletka21

ja spałem przy pierwszej nuda i nuda

ocenił(a) film na 7
siemka3

1 częsc fajna ale 2 jest lepsza..
Fajni aktorzy , więcej tańca ,lepsze układy taneczne ,muzyka też lepsza..

ocenił(a) film na 6
siemka3

Część 1 najlepsza, po piętach 1 depcze Revolution (czyli 4), potem 3D, a na szarym końcu 2.

ocenił(a) film na 8
siemka3

Oceniając serię STEP up uważam ze trzeba wziąć pod uwagę 3 ważne elementy
1. Scenariusz i jego oryginalność 2. Choreografia i muzyka 3. Moim zdaniem mega ważny - umiejętność tańca głównych bohaterów.

i wg tej teorii moim zdaniem najlepsza część jest 2.
Druga część nie powiela scenariusza , zgrabnie ją wiąże . Muza to Timbaland i spółka więc szacun no i oczywiście Robert i Briana wymiatają w tańcu ( w końcu w głównej mierze to tancerze).

Potem część 4 i 1 ex aequo z małym plusem dla 4 ( za efekty niesamowite)
Jedynka najbardziej oryginalny scenariusz bo pierwsza. Muza git no oczywiście Channing -the best of. Tylko ta jego żona Jenna mnie do końca nie przekonała - aha no i motyw baletowy to nie do końca mój ulubiony.

Czwórka i znowu brak powielenia scenariusza zupełnie inny motyw od 3 pozostałych a to już trudne. Muza the best of. Katrhyn git , Ryan też daje radę ale motyw tańca w muzeum to mistrzostwo świata i za to chwała im. Aha i ta chemia między bohaterami:P

Ostatnie miejsce musi zająć część 3- nie ma innego wyjścia. Film moim zdaniem uratował nie kto inny jak -Adam G. Sevani :).
Scenariusz -powielony, Muza ok jak w pozostałych częściach. Ale taniec głównych bohaterów woła o pomstę do nieba. Cały ten Rick nie przetańczył jednej sekwencji a jeśli już to beznadziejnie -proszę sobie obejrzeć jeszcze raz ten film pod tym kątem. Sharni może i lepiej od swojego partnera tańczyła ale ona z twarzy nie za piękna jest jakoś mnie odrzucała swoją postacią...

Tak więc podsumowując
Złoty medal - część 2
Srebrny medal - część 1 i 4 ( tu kwiaty dodatkowo:P)
Brązowy medal -część 3 - ( dobrze że nie ma kolejnej części bo pewnie podium by zabrakło)

Arena26

Jedynki już nie pamiętam, ale 4 wg mnie jakoś uboga (nie w taniec oczywiście) ale w bohaterów, pokazana tylko główna dwójka i nic poza tym, w pozostałych częsciach jakoś można było lepiej poznać bohaterów, no i zmiana miejsca- dookoła tylko laski z bikini aczkolwiek panom pewnie się to podobało :-P

siemka3

Według mnie najlepsze są 1 i 2, później 4. Najgorsza to 3, w której podobała mi się tylko muzyka.

ocenił(a) film na 10
agata9871

Pierwsza część!

siemka3

Jedynka najlepsza. Reszty nie da się oglądać - wiem z autopsji, bo jedynkę oglądałam kilka razy, a resztę, mając z każdą częścią nową nadzieję, po razie i bardzo żałowałam, że poświęciłam na nich te 2 godziny

moviemaniaczka2

Pod względem choreografii, zdecydowanie 2.

ocenił(a) film na 5
siemka3

Pierwsza najlepsza

ocenił(a) film na 10
siemka3

wszystkie moim zdaniem <3
Ale każdemu podoba się coś innego :)

siemka3

mi podobają się 1 2 i 4 trzecia wg mnie nie jest taka fajna. Mniej tańczą więcej dramatu. :)

siemka3

Pierwsza czesc :)

ocenił(a) film na 5
siemka3

Jedyną częścią którą można obejrzeć więcej niż jeden raz jest druga

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones