PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436696}

Step Up 2

Step Up 2: The Streets
6,8 124 119
ocen
6,8 10 1 124119
4,0 8
ocen krytyków
Step Up 2
powrót do forum filmu Step Up 2

Channing Tatum wraz z Brianą Evigan
http://www.vsocial.com/video/?d=106066

kamuii

Czy to jest napewno Channing Tatum w czapce

ocenił(a) film na 10
Kinomaniak20

Tak, to jest on. Nawet jest bardzo podobny w wyglądzie do swojej postaci w poprzedniej cześci, ma nawet te same ciuchy........

kamuii

Kamuii uwielbiam Cie za ten filmik!!!!!!!!!!!!!!!


Juz nie moge sie doczekac filmu!! A ten osobnik w białej bluzie to na sto procent Chan!!

ocenił(a) film na 10
YASMINSOFIJA

Dzięki xD
Tylko szkoda że go usunęli z tamtej strony, bo był naprawdę zaczepisty =

ocenił(a) film na 6
kamuii

*szept* Tatum nie gra w tym filmie

eat

Jak to?? Ja słyszalam, czy czytała gdzieś że zagra jakąs niewielką role , no wiecie "W tle"... Skad masz takie info?

ocenił(a) film na 6
YASMINSOFIJA

Może i w tle sie przewinie gdzieś... ale napewno to nie będzie główna ani drugo, ani trzecioplanowa rola :D
(Wystarczy wejść na imdb XD)

eat

Eat-pudding no tyle to ja tez wiem, no w sumie tak przypuszczałam.

ocenił(a) film na 6
YASMINSOFIJA

No, dlatego powinnać wiedzieć, że osobnik na video to raczej nie Chan :D

ocenił(a) film na 6
eat

Poza tym, teraz Robert Hoffman jest gwiazdą xD
I to sie liczy xDD

eat

Sorka ale ja tam Chana widzę.
Robert Hoffman, jasne jest gwiazdą. Nie sądzilam ze ma tak bogatą taneczną przeszłośc no i ciekawa jestem filmu, bo pamietam go z "Ona to On" a tam grał idiotę ;)

ocenił(a) film na 6
YASMINSOFIJA

No to nie wiem co z tym Chanem:D
A co do Roberta, to ja osobiście byłam zszkowana jak się dowiedziałam, ze on tańczy...myślałam, ze pewno jest jakimś marnym tencerzyną, ze nie potrafi nic konktretnego, a on kurna zawodowiec :D

ocenił(a) film na 10
eat

Tak, to jest Chann. Ma on w tym filmie takie małe wejście w klubie, gdy elementy tańca są połączone z akrobacjami na trampolinach. Jest nawet podobny do swojej postaci ze "Step Up" - ten sam ubiór i styl tańczenia.

kamuii

A mi się to nie chce włączyc! Jak wy to zrobiliście?

nick_a

http://film.wp.pl/cid,1455,id,26624,film_zwiastun.html

ocenił(a) film na 10
nick_a

Usunęli ten filmik z portalu, był tam tylko przez jakieś 2 tygodnie... Szkoda, ale co poradzić (z zaczepisty był xD )

ocenił(a) film na 10
kamuii

Chan bedzie gral tam chyba tyko w jednej scenie.. główni aktorzy będą inni.. ;( no ale coż mozna sobie jeszcze raz obejrzeć jedynkę z Chanem i Jenną.. :)

ocenił(a) film na 10
kamuii

mi też sie nie chce włączyć...:( pomóżcie....

rencia27

ale jest zwiastun!!! jej, wydaje się, że chyba tance sa efektowniejsze i lepsze niż w pierwszej częsci :D:D:D a Tatum na pewno tam jest... ;)

ocenił(a) film na 10
frodka

Może i fajniejsze sceny, ale jak fabuła siądzie to będzie wielka kicha, a nie przebój. I tym się właśnie martwię...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones