PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436696}

Step Up 2

Step Up 2: The Streets
6,8 124 119
ocen
6,8 10 1 124119
4,0 8
ocen krytyków
Step Up 2
powrót do forum filmu Step Up 2

Myślicie,że dwójka będzie lepsza od jedynki, czy odwrotnie,bo mi się wydaje,że jednak nie pobije pierwszej części...

nick_a

Alex przynieś mi moją spinke do włosów. miałaś mi ją wczoraj oddać...

shadowstep2727

Ej popsułaś cały klimat:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

nick_a

No co miałaś mi ją wczoraj oddać a ja nie wiem gdzie jest ta druga... Gośka mi ma przynieść do szkoły Kal ho naa ho więc sobie dzisiaj pooglądamy... oczywiście po szkole...

nick_a

Nie wiem co o tym sądzić. Jedynka była tragicznie żenującą pomyłką, myślę ze z dwójką bedzie podobnie.

ocenił(a) film na 6
nick_a

Matko, to, ze się znacie, to nie znaczy, że możecie sobie tutaj robić prywatną rozmowę O.O nienawidze takich sytuacji O.O

Mary_Jules

Sorki już nie będziemy... Przypadek...:)

nick_a

Niestety będzie to kolejny G.N.I.O.T., jedynkę obejrzałem dla zasady ale strasznie się przy niej męczyłem. Koleś w ogóle nie umiał tańczyć, jego partnerka też nie tryskała "ruchami tanecznymi" a na dodatek z wyglądu mogła by być jego matką.
Ale żeby nie kończyć pesymistycznie - obejrzałem większość muzycznych filmów to i pewnie ten obejrzę, ale kino na mnie nie zarobi.

orbital_3

Dopiero teraz zobaczyłem - 14.II. premiera - czyli dobrze mówię, walentynkowy bezsens a nie film muzyczno-taneczny

orbital_3

Dobra słyszałam różne komentarze,ale,że nie umieją tańczyc? To już przesada!

ocenił(a) film na 6
nick_a

No bo nie umieją, przynajmnej ten Tatum - to aktor.. nie tancerz no i nawet jakby chłopak ćwiczył miesiącami to jednak.. pozostanie aktorem...

eat

No to już naprawdę przesada! Mi się bardzo podobał w tym filmie

nick_a

Ej a tak właściwie to znasz się na tańcu żeby tak mówić? Na takim tańcu? Bo laik nie powinien takich rzeczy osądzać

ocenił(a) film na 6
Alexz_10

Nie musze się znać na tańcu, ponieważ mam oczy i widzę

nick_a

Mi sie zdaje ze jedynki nie pobija ale może być tez fajne .
I oddałaś jej tą spinkę ?

bSc

Naprawde przepraszam jeszcze raz!:)
Juz oglądałam zwiastun, bo wcześniej włączyć mi się nie chciało...
a tę spinke juz mi oddała...;)

ocenił(a) film na 4
nick_a

Nie ma najmniejszych szans aby pobiło jedynke !!!! Step up jest boski a jak oglądałam zwiastun to coś nie bardzo przypadło mi do gustu ;/

ocenił(a) film na 4
nick_a

I wszycy w tym filmie tańcą świetnie !!! Dla dociekliwych tańczę i zanm się na tym.Chaning tańcył na początku marnie bo tak było w scenariuszu no i zaczął się rowijać co nadaje temu filmu fajny nastrój :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones